تشکر وقدردانی

تقدیر وسپاس

قطره های کوچک آب اقیانوس بزرگ را می سازند و دانه های کوچک شن ساحل زیبا را …لحظه های کوچک شاید بی ارزش به نظر برسند اما زندگی را می سازند.

به شکرانه ی توفیق و به رسم ادب و ارادت بسی شایسته است از تلاش های بی شایبه و زحمات صادقانه ی آقای علی یادگاری سومین دبیرسایت هیبیب هورا که در برپایی و اجرای برنامه های سایت هیبیب هورا همت و سعی و تلاش مضاعف مبذول داشته اند کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.با امید به این که همواره توفیق ,رفیق طریق سعادت ,سیادت و سلامت شما باشد.

و تقدیرو تشکراز استاد فرهیخته آقای محسن شیروانی و به تمام آزاد مردانی که نیک می اندیشند و عقل و منطق را پیشه خود نموده و جز رضای الهی و پیشرفت و سعادت جامعه ,هدفی ندارند.
رحمت و ذات الهی همواره شامل حالتان ,چراغ نورانی تجربه گرما بخش زندگیتان و موفقیت روز افزون قرین لحظه های نابتان باد…

 


تقدیم به وجود با ارزشتان …

No votes yet.
Please wait...

6 thoughts on “تشکر وقدردانی”

 1. جا داره به نوبه ی خودم از سروران گرامی به دلیل پیشبرد بهتر اهداف وبرنامه های سایت کمال تشکر را داشته باشم.خیلی ممنون از زحماتتان

  No votes yet.
  Please wait...
 2. لطف دارین انجام وظیفه بود

  No votes yet.
  Please wait...
 3. من هم به نوبه ی خودم از آقای شیروانی استاد گرانقدر
  و آقای یادگاری دبیر محترم سایت تشکر و قدرانی می کنم

  No votes yet.
  Please wait...
 4. پیشرفت چشمگیر این سایت بدون شک مدیون آموزه های استاد باتجربه ، استاد شیروانی و پیگیری دبیران زحمتکش سایت و نویسندگان فعال و پرتلاش گروه هرنو هست و همچنین تشکر وقدردانی از تمامی دوستان و خوانندگان این سایت که ما رو همراهی کردند

  No votes yet.
  Please wait...
 5. جا داره بنده هم از جناب آقای شیروانی استاد گرانقدر که به نوبه خود درسها آموختم کمال تشکر و قدردانی نمایم. انشالله که خداوند در این راه همراه و پشت و پناهشان باشد.

  No votes yet.
  Please wait...
 6. Hi there, I found your site by way of Google at the same time as searching for a similar subject, your web site got here up, it looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

  No votes yet.
  Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید